Підготовка стін

1. Видалення старих шпалер

Перед наклеюванням шпалер та інших стінних покриттів необхідно ретельно видалити старі шпалери та покриття. Як це зробити? Дуже просто! Нанесіть Засіб для зняття шпалер на стіну і дайте йому всмоктатися. Потім просто зіскребіть старі шпалери. За потреби використовуйте скребок.

2. Вирівнювання стін

Перш ніж розпочати клеїти шпалери, поверхню стін необхідно вирівняти й обов'язково обробити ґрунтівкою. Всі нерівності зашпаклюйте та потинькуйте. Після висихання відшліфуйте поверхню.
Нові стіни обов'язково необхідно обробити ґрунтівкою. Після ґрунтування поверхню, що обклеюється, обов'язково потрібно добре просушити. Поверхні, що сильно вбирають (особливо дерев'яні), попередньо обробити слабким розчином клею.

3. Підготовка поверхні

Найкраще шпалери приклеюються на тверду, гладку поверхню. Протестуйте поверхню стіни, провівши по ній рукою. Якщо на руці залишилося вапно/пил, то стіна недостатньо добре підготовлена для приклеювання шпалер. Щоб забезпечити гарне прилягання до стіни, використовуйте розчин для підготовки поверхні, який можна приготувати зі шпалерного клею відповідно до пропорцій приготування, вказаних на пачці.

Підготовка стін, відео

Пропонуємо до вашої уваги відеоінструкцію з підготовки стін перед приклеюванням шпалер.